Podmínky a ceny pronájmu chalupy

Každá chalupa se pronajímá pouze jako celek. Cena je stanovena pro 10 osob, maximální kapacita chalupy je 17 osob plus 2 dětské postýlky. Naplnění ubytovací kapacity není podmínkou, vždy se platí základní cena (10 osob), další osoby se doplácejí dle uvedeného ceníku. V hlavní zimní a letní sezoně nabízíme ubytování pouze na celý týden, od soboty do soboty. Mimo sezonu je minimální doba pobytu 2 noci, u velikonočního a vánočního pobytu min. 3 noci.

V ceně je zahrnuto ubytování, úklid, spotřeba vody, používání malých ručníků, povlečení, čistících a hygienických prostředků (mýdlo, jar, toaletní papír atd.).

Ubytování si můžete rezervovat prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.
V letní a zimní sezóně lze objednávat pouze týdenní pobyty. Pobyt se uskutečňuje od soboty do soboty následujícího týdne. Ubytovat se je možné v sobotu po 16:00, chalupa se opouští dopoledne do 11:00.

Mimo sezónu lze objednávat víkendové i jiné krátkodobé pobyty viz ceník, doba příjezdu a odjezdu bude dohodnuta individuálně.

Na základě rezervace Vám zašleme závaznou objednávku s podklady pro Vaši platbu, která bude 50% z celkové ceny ubytování ve Vámi objednaném termínu. Zbývajících 50% můžete uhradit bezhotovostně minimálně 7 dní před příjezdem anebo v hotovosti při příjezdu (po dohodě).

V případě storna z Vaší strany Vám zaplacenou zálohu vrátíme, pokud bude rezervace zrušena nejpozději 30 dní před příjezdem.

Ceník obou roubenek

TERMÍNY CELÁ CHALUPA
(10 osob)
DALŠÍ OSOBY
(+ 7 osob max)
Letní sezóna:
1. 7. - 31. 8.
pouze týdenní pobyty (so-so)
22 400 Kč a každá další osoba
300,- Kč/noc
Zimní sezóna:
20. 12. - 31. 3.
pouze týdenní pobyty (so-so)
22 400 Kč a každá další osoba
300,- Kč/noc
Mimo sezónu:
týden (so-so)
19 600 Kč a každá další osoba
260,- Kč/noc
Mimo sezónu:
krátkodobé pobyty
(víkend, prodloužený víkend)
3 500 Kč
x počet nocí
a každá další osoba
300,- Kč/noc

Ceny jsou včetně DPH a nezahrnují spotřebu el. energie a místní poplatky.

Další poplatky

  • rekreační poplatek obci 14 Kč / osoba a noc (osoby 18 - 70let), děti 4,- Kč/noc
  • platba za elektrickou energii - celý objekt - skutečná spotřeba (rozdíl mezi počátečním a konečným stavem na elektroměru - cena za 1 kwh - VT-5 Kč a NT-3 Kč, poplatek za dřevo pro topení v krbových kamnech účtujeme mimo letní sezónu 200 Kč za den pobytu
  • vratná kauce 5 000 Kč za bezškodní pobyt